NOVINKA ! Aktualizovaný rad MPM pre motocykle

Ako komplexný dodávateľ automobilových olejov a kvapalín ponúka spoločnosť MPM tiež kompletný sortiment pre motocykle, skútre a mopedy. Technológia motorov sa vyvíja rýchlym tempom; vrátane motocyklových motorov. Vyžaduje sa viac druhov oleja a kvapalín, aby tieto nové motory dosahovali optimálny výkon. Preto spoločnosť MPM s hrdosťou predstavuje inovovaný rad svojich produktov Motorcycle Line. Vďaka niekoľkým vylepšeniam a trom úplne novým produktom pokrýva teraz MPM Motorcycle Line 95 % motocyklových olejov.

Vylepšené zmesi pre 2-taktné motory

Oleje pre 2-taktné motory spĺňajú najmodernejšie požiadavky, ako na štandardné použitie na ceste, tak aj do náročných podmienok na trati a v závodení. Pre 2-taktné skútre bol produkt MPM 43000 vylepšený o špecifikáciu JASO FD (Low Smoke), čo znamená, že tento produkt spĺňa najprísnejšie požiadavky na ochranu životného prostredia. Pre terénne, pretekárske aj crossové motocykle a motokáry boli produkty MPM 43000K a MPM 43000R inovované s využitím technológie esterovej zmesi. To zaisťuje ešte lepšie mazacie vlastnosti pri vysokých rýchlostiach a optimálny výkon motora. Produkty MPM sa niekoľkokrát osvedčili pri podávaní špičkových výkonov na súťažiach a majstrovstvách!

Inovované oleje pre 4-taktné motory

Oleje MPM (s rôznymi viskozitami) pre 4-taktné motory teraz vyhovujú požiadavkám JASO MA2 a najnovšej špecifikácii API SN, a to vďaka novej technológii s použitím esterov, ktorá významne rozširuje rozsah ich použitia.

Inovované oleje pre vidlice

MPM ponúka 4 rôzne viskozity pre vidlicový olej, od 5 W do 20 W. Všetky boli vylepšené o technológiu Premium Synthetic, ktorá zaisťuje ešte lepšie tlmenie a stabilitu predného zavesenia, a tým aj jazdné podmienky.


Okrem toho spoločnosť MPM pridala do svojej ponuky tri nové oleje pre 4-taktné motory:


MPM 54000A

Aby skútre so 4-taktným motorom s prevodovkami CVT mali motorový olej predpísaný pôvodným výrobcom, predstavila spoločnosť MPM nový produkt; olej pre 4-taktné motocyklové motory MPM 54000A 10W-30 Semi Synthetic MB so špecifikáciami JASO MB a API SJ.


MPM 54000S

Nový olej pre 4-taktné motocyklové motory MPM 54000S 10W-50 Premium Synthetic dopĺňa existujúci rad motorových olejov MPM so špecifikáciami API SN a JASO MA2. Tento pokrokový motorový olej je obzvlášť vhodný pre japonské motory vyrábané od roku 2015.


MPM 58000

Pre ultra športové použitie na ulici, na trati a v teréne bol do ponuky pridaný nový olej pre 4-taktné motory MPM 58000 10W-60 Premium Synthetic Ester Racing. Špeciálne vyvinutý pre extrémne teploty a drsné podmienky. Tento nový produkt obsahuje najnovšie technológie a technické parametre: API SN; JASO MA2. Tento motorový olej je vhodný predovšetkým pre talianske motocykle a skútre, ako sú Ducati, MV Agusta a Aprilia.


S týmto novým portfóliom vám MPM ponúka veľmi dobrý a komplexný sortiment na údržbu vášho motocykla, skútra alebo mopedu podľa požiadaviek OEM.

V prípade otázok:
Kontaktujte technickú podporu MPM

MPM News Product News
MPM Product News Motorcycle - CS · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - DE · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - EL · 1,82 MB
MPM Product News Motorcycle - EN · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - FR · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - HU · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - IT · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - NL · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - PL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - RO · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - SK · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SR · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - SV · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - UK · 1,76 MB

Novinky MPM

Zatvoriť